DPP/DPČ - FYZIOTERAPEUT/KA S OSVĚDČENÍM BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU / Fyzioterapeuti s osvědčením

  • Matice školské 1786/17, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1
  • DPČ, DPP
  • 20 000 Kč až 26 000 Kč

Plat bude upřesněn podle délky úvazku (uveden při plném úvazku), podle vzdělání (odb. kurzy), délky praxe, zkušeností.

Náplň práce:
fyzioterapeut v návštěvní službě za pacienty v Č. Budějovicích a okolních obcích

Požadavky:
vzdělání v oboru podmínkou - Osvědčení bez odborného dohledu, ŘP"B" nutný, spolehlivost, komunikační dovednosti, empatie
Kontakt telefonicky (8-14 hod.) nebo e-mailem
Zam. výhody: služební vozidlo (dle výše úvazku)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Matice školské 1786/17, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Agentura domácí péče IVAS s.r.o., IČ: 28127480
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Mgr. Kateřina Nováková
telefon:+420 386 355 808,736 605 274
e-mail:sestry@ivas.cz