PRACOVNÍK/-ICE OSTRAHY / Pracovníci ostrahy, strážní

  • Restaurace Nový pivovar, Pivovarské náměstí 1245/2, 500 03 Hradec Králové 3
  • HPP
  • 13 000 Kč až 14 000 Kč

Popis nabídky práce:

PRACOVNÍK/-ICE OSTRAHY
- PP na dobu určitou 2 roky, nástup od 1.12.2017
- Náplň práce: ostraha objektu při nepřetržitém provozu, vždy vykonávají službu 3 osoby, monitoring kamerového systému, systému el. požární ochrany, evidence návštěv úřadu
- Požadujeme: alespoň částečné ovládání počítače
- Nabízíme: 25 dnů dovolené, stravenky 70 kč
- Pozice je vhodná i OZP i pro absolventy/-ky
- Bližší informace: Moravcová Hana, tel. 736 521 848, 495 718 750, email: moravcova@snkhk.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Restaurace Nový pivovar, Pivovarské náměstí 1245/2, 500 03 Hradec Králové 3
mzda (plat):13 000 Kč až 14 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 12. 2017
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2019

jméno zaměstnavatele:Správa nemovitostí Královéhradeckého kraje a.s., IČ: 27521087
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Obrana a ochrana

kontaktní osoba:Hana Moravcová
telefon:+420 736 521 848,495 817 750
e-mail:moravcova@snkhk.cz