SKLADNÍK - MANIPULANT / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • Nová Ves 66, 675 21 Okříšky
  • HPP
  • 19 000 Kč až 20 500 Kč

-Náplň práce: manipulace s materiálem, zásobování výrobních linek potřebným materiálem a odvoz hotových výrobků k uskladnění
-Požadujeme: ŘP skupina B, výhoda průkaz VZV
Náborová odměna ve výši 5 000,-- Kč pro uchazeče přihlášené do 31.12.2017
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, 13. a 14. mzda, 1x ročně podíly z hospodářského výsledku, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, firemní autobus z Třebíče a Mor. Budějovic.
-Nástup dle dohody.
Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nová Ves 66, 675 21 Okříšky
mzda (plat):19 000 Kč až 20 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:MANN + HUMMEL (CZ) v.o.s., IČ: 47901977
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Miloslava Pečtová
telefon:+420 568 898 530
e-mail:miloslava.pectova@mann-hummel.com