Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

  • FIRST-NT, s.r.o. -001, Evropská 2485/30a, 350 02 Cheb 2
  • HPP
  • 13 350 Kč

Místo výkonu práce: prodejna smíšeného zboží, Evropská 2485/30a, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá (různé směny v rámci otevírací doby 8:00-19:00 h).

Náplň práce:
vykládání zboží z auta, vybalování a nakládání zboží do regálu, třídění a označování zboží cenovkami, obsluhování zákazníků.

Nabízíme:
podnikové stravování, prémie. Kontakt pro zájemce: NUTNÝ prvotní telefonický kontakt (volat Po a St 8:00-10:00 h) anebo e-mailový kontakt pro sjednání osobní schůzky !!!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:FIRST-NT, s.r.o. -001, Evropská 2485/30a, 350 02 Cheb 2
mzda, plat (hrubý):13 350 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie: prémie

jméno zaměstnavatele:FIRST-NT, s.r.o., IČ: 05533414
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Van Hung Nguyen
telefon:+420 775 132 375
e-mail:first-nt@seznam.cz