Projektant / Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

  • COBAP s.r.o. - pracoviště, Hradská 538, 396 01 Humpolec
  • HPP
  • 20 000 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
projektování silnoproudu nebo slaboproudu.

Nabízíme:
flexibilní pracovní dobu, zaškolení
Praxe v oboru výhodou.
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt předem!

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:COBAP s.r.o. - pracoviště, Hradská 538, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 08. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: firemní notebook a telefon
  • Zvláštní prémie: prémie ze zakázek

jméno zaměstnavatele:COBAP s.r.o., IČ: 28953673
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lukáš Vaňkát
telefon:+420 724 879 612
e-mail:lukas.vankat@cobap.cz