TECHNIK TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ / Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

  • Planá 67, 370 01 České Budějovice 1
  • HPP
  • 25 000 Kč až 30 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
Montáž, opravy a údržba technologických a elektrických zařízení dle zadání (zejména MW technologie a technologie mobilních operátorů)
Požadujeme SŠ technického směru, vyhláška 50/78 Sb., manuální zručnost, schopnost samostatné práce podle dokumentace, ŘP "B", komunikativnost a asertivita, ochota k zaučení, předpoklad pro práci ve výškách. Praxe není podmínkou, práce je vhodná pro absolventy.
Benefity: příspěvek na penzijní pojištění

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Planá 67, 370 01 České Budějovice 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:TERMS a.s., IČ: 14499037
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Štěpánka Zetková
telefon:+420 799 512 435
e-mail:stepanka.zetkova@terms.eu
webová stránka zaměstnavatele:http://www.terms.eu