Technik/technička údržby - elektro / Elektrotechnici a technici energetici

  • Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o., Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves, 438 01 Žatec 1
  • HPP
  • 28 300 Kč až 32 700 Kč

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce: Minice 60, Žatec

Náplň práce:

Zodpovědnost za nastavení, údržbu a opravy výrobního zařízení
Provádění pravidelné a preventivní údržby
Nastavování a navrhování technologických procesů údržby
Odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování příčin
Navrhování technických řešení, modifikací a zlepšování
Technická podpora výroby
Správa technické dokumentace

Požadavky:

SŠ se zaměřením elektro
Vyhláška 50§6
Orientace v technické dokumentaci?
Samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost?
Týmový hráč
Výhodou:
Zkušenost v oblasti údržby z výrobního prostředí?
Znalost hydrauliky, pneumatiky, mechaniky a elektromechanických systémů?
Znalost PLC, programování
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Podpora v osobním rozvoji
Zajištění odborných školení v rámci pozice (PLC, automatizace aj.)
Zajímavé finanční ohodnocení
Závodní stravování
Příspěvek na dopravu
Dovolená nad rámec zákoníku práce
Zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
Cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity
kontakt: tel.: 775958236, e-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
Kdo nahlásil: Vlasáková Jindřiška Ing., tel.: 775958236, e-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, znalost hydrauliky,pneumatiky,mechaniky,elektromech.systém-
minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o., Průmyslová zóna Triangle, Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves, 438 01 Žatec 1
mzda, plat (hrubý):28 300 Kč až 32 700 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvek nadopravu, školení,cafeterie
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o., IČ: 27578330
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Jindřiška Vlasáková, personalista (kontaktní osoba od září 2018)
telefon:+420 775 958 236
e-mail:jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu
webová stránka zaměstnavatele:http://www.hitachi-hhcz.com