Operátoři výroby / Montážní dělníci výrobků a zařízení

  • Bonjob s.r.o. 07, SONAVOX CZ s.r.o., Lhotka nad Bečvou 93, 756 41 Lešná
  • HPP
  • 19 000 Kč až 21 000 Kč

Popis nabídky práce:

OPERÁTOŘI VÝROBY
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: ochotu pracovat ve třísměnném provozu, manuální zručnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: kompletace dílů reproduktorů do automobilů
NABÍZÍME: Pracovní doba 7,5h/směnu, volné víkendy, doprava zdarma, výkonnostní prémie, motivační příspěvek, možnost ubytování
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-15hod. 731 604 888. Životopisy zasílejte na e-mail: marketa.vasulinova@wincottpeople.com nebo osobně po předchozí domluvě ul. Vrbenská 806 Val.Meziříčí
ov. 20.7.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bonjob s.r.o. 07, SONAVOX CZ s.r.o., Lhotka nad Bečvou 93, 756 41 Lešná
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 21 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 07. 2019

jméno zaměstnavatele:Bonjob s.r.o., IČ: 29452198
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Markéta Vašulínová
telefon:+420 731 604 888
e-mail:marketa.vasulinova@wincottpeople.com