AUTOMECHANIK (mechanici a opraváři nákladních automobilů) / Mechanici a opraváři nákladních automobilů

  • Souš 7, 434 01 Most 1
  • HPP
  • 16 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

AUTOMECHANIK (mechanici a opraváři nákladních automobilů)

Náplň práce:

- základní odborné práce při opravách nákladních vozidel, osobních vozidel, pracovních strojů
- oprava, seřízení montáže, kontroly různých druhů vozidel a motorů (pracovní stroje, speciální pracovní stroje, nákladní vozidla apod.)
- ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancem
V případě oboustranné spokojenosti (zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.
Praxe v oboru podmínkou, vyučení v oboru výhodou.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění, závodní stravování, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, prémie, 13. plat, zaměstnavatel s 20.letou praxí
HLÁSIT SE: Jeníčková Barbora Ing., tel.: 478 005 117, e-mail: b.jenickova@dts-as.cz, osobně po telefonické domluvě

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Souš 7, 434 01 Most 1
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené
  • Zvláštní prémie: prémie, 13. plat

jméno zaměstnavatele:DTS Vrbenský, a.s., IČ: 63145251
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
profese:
  • Mechanici a opraváři nákladních automobilů
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Ing. Barbora Jeníčková, zmocněnec
telefon:+420 478 005 117
e-mail:b.jenickova@dts-as.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.dts-as.cz