SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

  • U Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4
  • HPP
  • 22 240 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
Obsluha CNC obráběcích strojů - práce s výkresovou dokumentací; výběr vhodných nástrojů, sestavení programu; Kusová výroba; Vylepšování výrobních postupů, navrhování přípravků.

Požadavky:
SŠ / SOU strojírenský obor; Manuální zručnost, samostatnost;
Výborné technické myšlení; Praxe v oboru obrábění kovů; Zkušenosti v oblasti seřizování, programování CNC strojů - program Heidenhain; Důraz na kvalitu a přesnost

Nabízíme:
plat od 22 240 Kč + 15% prémie
Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.);
Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4
mzda, plat (hrubý):22 240 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Groz-Beckert Czech s.r.o., IČ: 25179811
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kateřina Mgr. Šítalová
telefon:+420 387 016 347
e-mail:katerina.sitalova@groz-beckert.com