OBRÁBĚČI KOVŮ - HORIZONTÁŘI (HPP, DPP) / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

FirmaDlobis, s.r.o.
AdresaMetylovice 35, 739 49 Metylovice
ÚvazekHPP, DPP
Mzda32 000 Kč

Popis nabídky práce:

C04 a:20/9/2019 (HPP, DPP)

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou nebo formou dohody mimo pracovní poměr DPP.

Náplň práce:

- obrábění kovů na horizontální vývrtavačce WHN11 a WHN13 dle výkresové dokumentace pro stále zahraniční partnery
- obrábění kovů na klasickém soustruhu a horizontce dle výkresové dokumentace pro stálého zahraničního partnera.
Kontakt:
- telefonicky, e-mailem, uveden viz výše
- osobně (po-pá 6-14:00 hod.) na adrese: Metylovice 35, 739 49 Metylovice (směr Pržno).

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, základní znalost čtení technické dokumentace
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dlobis, s.r.o. - Metylovice (směr Pržno), Metylovice 35, 739 49 Metylovice
mzda, plat (hrubý):32 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Dlobis, s.r.o., IČ: 27844811
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:včera 21. 09. 2019
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Zbyněk Bieronský
telefon:+420 732 868 974(po-pá6-15:00hod.)
e-mail:dlobis@seznam.cz