LISAŘ/-KA / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

  • Horní Rybníky 54, Zábrodí, 549 41 Červený Kostelec
  • HPP
  • 16 000 Kč až 22 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky.

Náplň práce:
příprava a lisování pryžových a plastových výrobků.

Požadavky:
samostatnost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce, ochota práce přesčas, výhodou praxe na obdobné pozici.
Zaměstnavatel nabízí: příplatky a odměny, stravenky, pololetní odměny, dovolená navíc.
Kontakt - pí. Kateřina Vachová, tel.: 493 035 117, e-mail: mzdova@tfpress.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Horní Rybníky 54 (od 06:00 hod. do 14:00 hod).
Místo výkonu práce: Horní Rybníky 54, Zábrodí, 549 41 Červený Kostelec.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Horní Rybníky 54, Zábrodí, 549 41 Červený Kostelec
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 09. 2020
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příplatky a odměny, stravenky, pololetní odměny
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:TF PRESS s.r.o., IČ: 25928368
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kateřina Vachová
telefon:+420 493 035 117
e-mail:mzdova@tfpress.cz