Programátor uživatelských a podpůrných aplikací / Programátoři počítačových aplikací specialisté

FirmaBUSE s.r.o.
AdresaMasarykova č.p. 403/9, 678 01 Blansko 1
ÚvazekHPP
Mzda20 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, následně na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy.

Požadavky:
předchozí praxe v oboru elektro, SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oboru výhodou), znalost Aj nebo Nj výhodou, kreativita a inovativní přístup, snaha zdokonalovat se v oboru
Popis pracovní pozice: jazyk C, C#, Platforma.NET, C++, Delphi, OS LINUX, OS WINDOWS, PostgreSQL, objektové programování, znalost databází a síťových komunikací.
Zaměstnanecké výhody: práce v zavedené společnosti a perspektivním oboru, příjemné pracovní prostředí založené na důvěře, možnost karierního postupu, nadstandartní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 13. plat, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.
Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 7-14 hod na č. 516 482 045 - p. Bučková, e-mail: buckova.lenka@buse.cz.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Masarykova č.p. 403/9, 678 01 Blansko 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 5 týdnů celkem
  • Zvláštní prémie: 13. plat

jméno zaměstnavatele:BUSE s.r.o., IČ: 46972552
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Lenka Bučková
telefon:+420 516 482 045
e-mail:buckova.lenka@buse.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.buse.cz