PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA / Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

  • Pracoviště Most [2], U Města Chersonu 1595/24, 434 01 Most 1
  • HPP, DPP
  • 17 000 Kč až 35 000 Kč

Popis nabídky práce:

PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.

Náplň práce:

- Poskytování služeb zákazníkům
- Jednoduchá práce na PC
- jednoduchý telemarketing

Požadujeme:

- dobré komunikační schopnosti
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup k práci a samostatnost
Co nabízíme:
- HPP, DPČ
- Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi
- Atraktivní práci v kanceláři
- Zvláštní prémie, bonusy, odměny
- Možnost zkrácené pracovní doby
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku
- zajímavé motivační soutěže
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 601 158 251 (8:00 - 16:30Hod.) Životopisy zasílejte na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Pracoviště Most [2], U Města Chersonu 1595/24, 434 01 Most 1
mzda, plat (hrubý):17 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:28. 05. 2019
datum ukončení pracovního poměru:30. 05. 2020

jméno zaměstnavatele:AVA Call spol. s r.o., IČ: 28356268
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Administrativa
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Ilona Egydyová
telefon:+420 601 158 251
e-mail:info@avacall.cz