CAD Konstruktéři / Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

  • AUFEER TRANSPORTATION, s.r.o. pracoviště Nový Jičín, Slovanská 928/8, 741 01 Nový Jičín 1
  • HPP
  • 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

z: 23.8.2017 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru. Angličtina nebo němčina nebo srbština nebo ukrajinština nebo polština nebo rumunština nebo bulharština nebo kazachstánština. Znalost CAD softwaru/Catia výhodou.

Náplň práce:
Týmová spolupráce v konstrukci a vývoji. Vývojové práce ve 3D systému Catia V5 či v jiném CAD softwaru dle potřeby. Zpracování výkresové dokumentace, kusovníků a rozpadů. Zástavbové a montážní analýzy v CAD. Konzultace a řešení technických problémů se zákazníkem.
Kontakt: Bc. Tereza Čuříková, telefon: 326 700 494, email: afd@afd.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:AUFEER TRANSPORTATION, s.r.o. pracoviště Nový Jičín, Slovanská 928/8, 741 01 Nový Jičín 1
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 06. 2018

jméno zaměstnavatele:AUFEER TRANSPORTATION, s.r.o., IČ: 05557399
počet volných pracovních míst:10
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Bc. Tereza Čuříková
telefon:+420 326 700 494
e-mail:afd@afd.cz