Řidiči, rozvozci pizzy / Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

  • Miroslav Ježák 01, Pizzerie DOMENICO, Křižná 32/2, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
  • HPP
  • 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

ŘIDIČI, ROZVOZCI PIZZY
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
ŘP sk. B, zdravotní průkaz

Náplň práce:
rozvoz pizzy
Je možno se domluvit i na brigádě na dohodu (např. studenti) DPP, DPČ

Nabízíme:
strava
První konakt: telefonicky na čísle 737 345 204 nebo e-mailem: jezakmiroslav@centrum.cz
ov. 12.10.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Miroslav Ježák 01, Pizzerie DOMENICO, Křižná 32/2, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1
mzda, plat (hrubý):15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:Miroslav Ježák, IČ: 01615327
obory:
  • Doprava

kontaktní osoba:Miroslav Ježák
telefon:+420 737 345 204
e-mail:jezakmiroslav@centrum.cz