ASISTENT/KA ŘEDITELE / Odborní asistenti v administrativě

  • AGRO-VENTA s.r.o.- pracoviště Sušice, Sušice
  • HPP
  • 15 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Sušice
Náplň práce: administrativní zajištění kanceláře, operativní úkoly dle potřeb ředitele firmy, vyřizování pošty, mailů a telefonátů, zpracování dokumentů obchodního charakteru, smluv, přepisování dat, úpravy textů, překlady atp.
Požadavky: aktivní znalost AJ slovem i písmem, další cizí jazyk výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
Zaměstnanecké výhody: bonus, osobní ohodnocení
Kontaktní osoba: Aleksandr Rohač tel. 608068706,
info@agro-venta.cz
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:AGRO-VENTA s.r.o.- pracoviště Sušice, Sušice
mzda (plat):15 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:01. 09. 2018

jméno zaměstnavatele:AGRO-VENTA s.r.o., IČ: 05440181
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Administrativa

kontaktní osoba:Aleksandr Rohač
telefon:+420 608 068 706
e-mail:info@agro-venta.cz