Skladník expedice s VZV / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • CONTEG, spol. s r.o. - provozovna Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov
  • HPP
  • 19 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
obsluha VZV, přemisťování materiálu a uskladňování výrobků, vyskladňování zboží, údržba svěřeného skladu a provádění inventury

Požadujeme:
oprávnění na obsluhu VZV (kurz případně zajistíme), zkušenost s prací se čtečkou výhodou, základní znalost práce s počítačem, samostatnost a manuální zručnost, týmový duch

Nabízíme:
práce v jednosměnném provozu v moderním prostředí, atraktivní náborový příspěvek, motivující odměna za plnou docházku, pečlivé zaškolení a příjemný kolektiv, odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem, stravování v moderní jídelně nebo stravenky

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, uživatelská znalost
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV), lze zajistit kurz
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:CONTEG, spol. s r.o. - provozovna Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: volnočasové benefity
  • Podnikové stravování: závodní stravování nebo stravenky
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:CONTEG, spol. s r.o., IČ: 25701843
počet volných pracovních míst:3
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Radka Urbanová
telefon:+420 565 300 359,702 200 550
e-mail:radka.urbanova@conteg.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.conteg.cz