Obchodník/ce - obchodní zástupce / Obchodní zástupci

  • RenoSteel s.r.o. - pracoviště Kojetín, náměstí Svobody 268, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín
  • HPP
  • 20 000 Kč až 40 000 Kč

Nástup možný IHNED. Možnost práce na DPP, DPČ i zkrácený úvazek.

Náplň práce:
jedná se o prodej ocelových hal, a to jak nových, tak i hal repasovaných.

Požadujeme:
komunikativnost; chuť se seberealizovat; samostatnost; pečlivost; znalost projektové dokumentace.

Nabízíme:
možnost ubytování přímo v areálu; notebook; mobilní telefon; služební automobil; možnost povýšení až na ředitele obchodu.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalista@renosteel.cz;
- telefonicky na čísle: 770 149 417 - paní Eva Žůrková.

Místo výkonu práce: RenoSteel s.r.o., náměstí Svobody 268, 752 01 Kojetín.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:RenoSteel s.r.o. - pracoviště Kojetín, náměstí Svobody 268, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín
mzda (plat):20 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2017
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování: - možnost ubytování přímo v areálu
  • Naturální výhody: - služební automobil; notebook; mobilní telefon

jméno zaměstnavatele:RenoSteel s.r.o., IČ: 27681068
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Eva Žůrková
telefon:+420 770 149 417
e-mail:personalista@renosteel.cz