Technik/čka - Návrh DPS, vývoj a oživování elektroniky / Technici elektronici projektanti, konstruktéři

FirmaATLAS servis CZ, s.r.o.
AdresaOpavská 492, 747 64 Velká Polom
ÚvazekHPP, DPČ, DPP
Mzda30 000 Kč až 50 000 Kč

V rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail: mirek@ledsystem.cz
tel.: 604 852 237

Požadavky:

- ÚSO vzdělání s maturitou - obor elektro (slaboproud)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- znalost technické AJ,
- vyhláška 50 §6 (možno dodělat),
- dobrá znalost elektroniky na úrovni jednotlivých součástek.
- výhodou je orientace v oblasti LED produktů.
- spolehlivost a důslednost dokončit zadané úkoly

Zabezpečená rozrůstající se firma hledá do svého kolektivu nové členy.
Převážná náplň práce: Navrhování elektroniky, DPS, podílení se na vývoji, oživování, výrobě a testování elektroniky.

Možnost nástupu ihned.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazykové znalosti:
  • Pasivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Opavská 492, 747 64 Velká Polom
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Zvláštní prémie: 2x roční odměny

jméno zaměstnavatele:ATLAS servis CZ, s.r.o., IČ: 27763307
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Miroslav Šmajstrla
telefon:+420 604 852 237
e-mail:mirek@ledsystem.cz