Modeláři / Modeláři a formíři (kromě modelářů a formířů ve slévárenství)

  • Životice u Nového Jičína 118, 742 72 Mořkov
  • HPP
  • 105 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

z: 28.6.2017 a: 19.9.2018

Požadavky:
Min. vyučen (vyučení v oboru modelář výhodou). Znalost práce s PC. Schopnost práce v týmu. Manuální zručnost, pracovitost, samostatnost, pečlivost.

Náplň práce:
Výroba polystyrénových modelů. Obsluha dřevoobráběcích strojů a zařízení + ruční dokončovací práce. Práce na PC (programování).
Nástupní mzda od 105 Kč dle praxe a zkušeností.

Nabízíme:
Dobré platové podmínky + výkonnostní bonus. Příspěvek na závodní stravování. Příspěvek na penzijní připojištění. Věrnostní odměny. Firemní akce.
Kontakt: Ing. Jana Nahodilová, telefon 556 779 911
e-mail: jana.nahodilova@dae-eu.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Životice u Nového Jičína 118, 742 72 Mořkov
mzda, plat (hrubý):105 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:DAE EU s.r.o., IČ: 62362721
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Jana Nahodilová, asistentka jednatele
telefon:+420 556 779 911
e-mail:jana.nahodilova@dae-eu.cz