Pomocný kuchař / Pomocní kuchaři

FirmaEKOLANDIA s.r.o.
AdresaSedláčkova 48/9, 250 88 Čelákovice
ÚvazekHPP, VPP
Mzda17 688 Kč

Kuchyně EKOLANDIA hledá schopného uchazeče na pozici pomocného kuchaře pro kuchyni zdravého stravování Dostatečná praxe v oboru je podmínkou.

Místo výkonu práce: Čelákovice
Nástup: ihned

Náplň práce:

• zodpovědný za přípravu jídel a pomocné práce v kuchyni
• udržování čistoty na pracovišti
• zodpovědnost za správné skladování a udržování potravin
• zodpovědnost za správné zpracování surovin
• práce s čerstvými a regionálními surovinami

Požadujeme:

• zkušenosti na pomocného kuchaře
• zkušenosti s přípravou hotových jídel
• znalost české a regionální kuchyně.
• samostatnost, časovou flexibilitu a loajalitu
• pružnost, spolehlivost, pozitivní myšlení a komunikativnost
• umět pracovat samostatně i v týmu
• fyzickou zdatnost

Nabízíme:

• zázemí stabilizované společnosti
• práci v pracovních dnech, jednosměnný provoz, DPP 100,- Kč/hodinu, popř. zkrácený pracovní úvazek
• závodní stravování
• přátelské pracovní prostředí, stabilní zázemí
• zajímavé finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci

Zájemci, prosím zašlete životopis na adresu ludmila.machackova@ekolandia.cz, případně nás kontaktujte na telefonu: 734 854 704 (paní Macháčková)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:EKOLANDIA s.r.o.-Sedláčkova 1, Sedláčkova 48/9, 250 88 Čelákovice
mzda, plat (hrubý):17 688 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:EKOLANDIA s.r.o., IČ: 24771881
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Obchod a cestovní ruch