Operátor - Tanabe (lepička) / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

  • Průmyslová 799/18, Holice, 779 00 Olomouc 9
  • HPP
  • 16 500 Kč

Pracoviště: Průmyslová č.p. 799/18, Olomouc. Nástup možný ihned.

Do týmu operátorů hledáme iniciativního kandidáta s vysokým pracovním nasazením.

Profil vhodného kandidáta: spolehlivost, samostatnost, pečlivost, vysoká kvalita práce, pracovitost, manuální zručnost, smysl pro týmovou práci, schopnost efektivní komunikace, ochota učit se novým věcem, fyzická zdatnost.

Náplň práce: obsluha strojů a zařízení, manipulační práce, běžná kontrola vyráběné zakázky, vizuální kontrola výrobku, čištění strojů a zařízení, spolupráce na údržbě.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení a motivující systém odměňování, systém zaměstnaneckých výhod (např. 25 dní dovolené, oběd za 26 Kč - výběr z nabídky 8 jídel, čištění pracovních oděvů), příjemné pracovní prostředí a kolektiv, příležitost pro další profesní a osobní rozvoj, výbornou dopravní dostupnost, třísměnný provoz.

Prac. doba: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod.

Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte POUZE na: prace.olomouc@smurfitkappa.cz. Tel. kontakt: Lucie Schwarzerová 585 105 508.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 799/18, Holice, 779 00 Olomouc 9
mzda (plat):16 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Smurfit Kappa Olomouc s.r.o., IČ: 26820439
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Lucie Schwarzerová
telefon:+420 585 105 508
e-mail:prace.olomouc@smurfitkappa.cz