Svářeč/brusič / Svářeči

  • CONTEG, spol. s r.o. - provozovna Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov
  • HPP
  • 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:

- svařování tenkých nerezových plechů svařovací metodou TIG
- strojní broušení s ručním doleštěním pohledových ploch
- aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě
- možná účast na inovacích při vývoji nových výrobků
- podíl při tvorbě technologických postupů
- práce s měřidly
- údržba zařízení a nástrojů

Požadavky:

- platný svářečský průkaz CO2
- pro získání či obnovu oprávnění pro svářecí metodu TIG zajistíme školení na naše náklady
- předchozí praxe v oblasti sváření a broušení nerezu výhodou
- dobrá znalost měření a čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme
- finanční ohodnocení odpovídající výkonu a kvalitě práce
- podporu technologa a mistra
- odborné vzdělávání v oboru
- možnost kariérního růstu – například pozice obsluhy svářecího robota nebo svářecího technologa
- závodní stravování, příspěvek na stravování/stravenky

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:CONTEG, spol. s r.o. - provozovna Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: volnočasové benefity
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:CONTEG, spol. s r.o., IČ: 25701843
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Radka Urbanová
telefon:+420 565 300 359,702 200 550
e-mail:radka.urbanova@conteg.cz
webová stránka zaměstnavatele:http://www.conteg.cz