TŘÍDIČ/KA TEXTILU (POUZE PRO OZP) / Tradiční zpracovatelé textilu, kůží a příbuzných materiálů

  • Nové Hrady 129, 539 45 Nové Hrady u Skutče
  • HPP, VPP
  • 13 350 Kč až 15 000 Kč

Popis nabídky práce:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nové Hrady č.p. 129, 539 45 Nové Hrady u Skutče
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- třídění barevného textilu a odstraňování papíru z textilních odstřižků a zbytků
- odstraňování nežádoucích částí a příměsí z textilního materiálu stříháním nebo řezáním
MZDA: 13.350 - 15.000 + odměny
POŽADUJEME:
- barvocit
- pečlivost
- samostatnost
- ochota pracovat v kolektivu
PP plný 40 hodin/týden nebo zkrácený 30 hodin/týden
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně /po předchozí telefonické domluvě/

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nové Hrady 129, 539 45 Nové Hrady u Skutče
mzda, plat (hrubý):13 350 Kč až 15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ARCA HELP s.r.o., IČ: 05333521
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Mgr. Kateřina Zvejška
telefon:+420 601 222 004
e-mail:asistentka@arca-chrast.cz