Operátor lakování/Lakýrník / Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

  • Průmyslová 369, 742 51 Mošnov
  • HPP
  • 20 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

14.6.2017 a: 13.2.2019

Náplň práce:

- Příprava chemické lázně, práškové barvy, metalíz nebo laku dle technologického předpisu
- Obsluha lakovací linky (chemické čištění, práškové a mokré lakování)
- Kontrola správného nastavení a parametrů
- Testování výrobků, Údržba a čištění zařízení

Požadujeme:

- praxe na stejné nebo podobné pozici
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

- zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech
- příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování
- docházkový bonus, měsíční prémie
- 25 dní dovolené, smlouva na dobu neurčitou
V případě zájmu zašlete životopis na hr@cromodorawheels.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslová 369, 742 51 Mošnov
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:CROMODORA WHEELS s.r.o., IČ: 27779017
profese:
  • Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Lucie Drábková, personální asistentka
telefon:+420 556 414 870
e-mail:l.drabkova@cromodorawheels.cz
detail nabídky práce:http://www.cromodorawheels.cz/