OŠETŘOVATELÉ SKOTU / Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

  • Zemědělsko-obchodní družstvo MÁJ, Kestřany 136, 398 21 Kestřany
  • HPP
  • 18 000 Kč

Pracovní doba: 2 směny nebo dělené směny dohodou (3:00-9:00 a 14:00-20:00 hod.)

Náplň práce:
ošetřování skotu - dojení, péče o telata
Výhodou: ŘP sk.B, T, průkaz na vysokozdvižné vozíky, praxe v oboru

Nabízíme:
stravenky, osobní ohodnocení, ubytování (byt); ubytování se poskytuje v případě zaměstnání
více osob (např. rodiny…)
Kontakt na tel. 777 279 033 nebo na email.: vackar.zod-kestrany@seznam.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zemědělsko-obchodní družstvo MÁJ, Kestřany 136, 398 21 Kestřany
mzda, plat (hrubý):18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování: byt

jméno zaměstnavatele:Zemědělsko-obchodní družstvo M Á J, IČ: 00112402
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Zemědělství a lesnictví

kontaktní osoba:Bc. Miloslav Vačkář, ředitel
e-mail:vackar.zod-kestrany@seznam.cz