SERVISNÍ TECHNIK pro kopírovací stroje a tiskárny vč. služeb a financování / Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

FirmaTONER - COPY s.r.o.
AdresaValdštejnská 381/6, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 50 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň:
servis kopírovacích strojů a tiskáren + prodej spotřebního materiálu, vč. služeb a financování.

Požadujeme:
elektrotechnické vzdělání, znalost PC prostředí a SW, ŘP sk. B, vyhláška 50/78 Sb.

Nabízíme:
služební vůz dle vlastního výběru i pro soukromé užití, telefon, notebook, odměny z obratu 3-10%, odměny z nájemních a S+M smluv = 1 měsíční objem
Vhodné i pro absolventy.
Životopisy posílat mailem na adresu: jiri.pesek@toner-copy.cz

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:TONER - COPY s.r.o.-001, Valdštejnská 381/6, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:TONER - COPY s.r.o., IČ: 25291084
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Jiří Pešek
telefon:+420 603 485 485
e-mail:jiri.pesek@toner-copy.cz