Směnový kontrolor kvality - lisovna plastů / Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech

  • Třebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice
  • HPP
  • 20 000 Kč až 25 000 Kč

Popis nabídky práce:

Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín.

Náplň práce:

- uvolňování výroby
- rozhodnutí o kvalitě produkce na směně
- přijímání opatření k nápravě ve spolupráci se seřizovačem
- kontrola a uvolňování dílů ze skladu, které vstupují do výroby (zálisky)
- školení operátorů střediska Lisovna plastů
- kontrola produkce střediska Lisovna plastů během směny
- kontrola dodržování logistických požadavků odběratele
- výstupní kontrola před expedicí
- spolupodílení se na tvorbě výrobní a projektové dokumentace provozu Lisovna plastů
- návrhy a realizace obnovy referenčních vzorků ve spolupráci s QM a laboratoří
- spolupráce a spoluvytváření statistických výkazů výroby střediska Lisovna plastů

Požadujeme:

- SŠ vzdělání, min. 1 rok praxe v oblasti kvality
- prokazatelná praktická zkušenost s plastikářskou výrobou
- znalost problematiky systému kvality v automobilovém průmyslu
- pokročilá znalost práce s PC - MS Office, Palstat výhodou
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu – 12h směny
- komunikativnost, rozhodnost, samostatnost

Nabízíme:

- stabilní zázemí prosperující firmy
- zajímavé finanční ohodnocení
- příjemné čisté pracovní prostředí
- zaučení a další vzdělávání
- nástup možný ihned i po dohodě později – rozšíření týmu
- pracovní poměr na dobu určitou

První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice
mzda (plat):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:15. 06. 2018

jméno zaměstnavatele:MB TOOL s.r.o., IČ: 26276151
datum zveřejnění nabídky práce:včera 19. 05. 2018
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Pavla Přikrylová, personalista
telefon:+420 734 321 411
e-mail:pavla.prikrylova@mbtool.cz