Pomocný dělník v kovovýrobě / Pomocní dělníci ve výrobě

  • RenoSteel s.r.o. - prac. Kojetín, Kojetín
  • DPP
  • 15 000 Kč až 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
manuální práce v kovovýrobě, výroba ocelových konstrukcí; pomocné práce při tryskání a lakování,

Požadujeme:
manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, praxi v kovovýrobě (výhodou)

Nabízíme:
ubytování přímo v areálu firmy, příspěvek na ubytování, výkonnostní odměny, možnost získání pracovní smlouvy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zivotopisy@renosteel.cz;
- telefonicky na čísle 770 149 417 - paní Eva Žůrková

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:RenoSteel s.r.o. - prac. Kojetín, Kojetín
mzda (plat):15 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovního úvazku:DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 10. 2017

jméno zaměstnavatele:RenoSteel s.r.o., IČ: 27681068
počet volných pracovních míst:2
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Eva Žůrková
telefon:+420 770 149 417
e-mail:zivotopisy@renosteel.cz