Seřizovač vstřikolisů senior/ junior / Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

  • Jiřice 251, 396 01 Humpolec
  • HPP
  • 22 000 Kč až 26 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
seřizování, opravy a preventivní údržba lisů, výměna forem, dodržování technologických procesů, diagnostika chyb v procesu vstřikování a jejich odstraňování, dohled nad výrobním procesem a spolupráce se směnovým mistrem.

Požadujeme:
vyučení v oboru, znalost vstřikovacích procesů a praxe výhodou, technické myšlení, logické uvažování, zodpovědnost a smysl pro pořádek, manuálníí zručnost, flexibilita, výhodou je vazačský a jeřábnický průkaz - nabízíme možnost získat s naší podporou.

Nabízíme:
zázemí stabilní a rostoucí firmy, odpovídající zaškolení a moderní technologie včetně strojního vybavení, stravenky, placené volno navíc, investice do zaškolení, firemní akce, příplatek za noční směnu 15%, mzda dle zkušeností včetně ocenění výkonu.

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: personalni@hoeko.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiřice 251, 396 01 Humpolec
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 26 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2018

jméno zaměstnavatele:HOEKO - Automotive s.r.o., IČ: 28063333
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Miroslava Krumplová
telefon:+420 565 650 392
e-mail:personalni@hoeko.cz