NÁKUPČÍ / Nákupčí

  • Autometal, spol. s r.o. - pracoviště LETY, Lety 115, 398 04 Čimelice
  • HPP
  • 19 000 Kč až 22 000 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce - Zalužany / Lety

Náplň práce:
každodenní komunikace se zahraničními zákazníky v AJ ( psaná i mluvená), objednávání potřebného materiálu a komponentů pro naší výrobu

Požadujeme:
pokročilou znalost AJ, výhodou znalost NJ, uživatelskou znalost MS Office, řidičský průkaz skup. B, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu

Nabízíme:
stravenky, bonusy
- nástupní mzda 16 000 - 18 000Kč
Kontakt: Jitka Cígnerová, tel.: 778 536 781, e-mail: jitka.cignerova@autometal.net

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
jazykové znalosti:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Nabízíme:

adresa pracoviště:Autometal, spol. s r.o. - pracoviště LETY, Lety 115, 398 04 Čimelice
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč až 22 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování

jméno zaměstnavatele:Autometal, spol. s r.o., IČ: 62969030
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jitka Cígnerová
telefon:+420 778 536 781
e-mail:jitka.cignerova@autometal.net