Elektronik / Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

  • Semanínská 580, 560 02 Česká Třebová 2
  • HPP
  • 28 000 Kč

Popis nabídky práce:

MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p. 580, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- opravy elektrické kabeláže a elektrických rozvaděčů lokomotiv
- opravy a zkoušení elektrických přístrojů
- opravy a seřizování elektronických regulátorů
- zkoušení elektrických a elektronických přístrojů při zkušební jízdě
POŽADUJEME:
- SO vzdělání v oboru
- platné oprávnění dle Vyhl. č. 50/78 § 6
- praxi v oboru
- pracovní flexibilitu (nepravidelná směnnost)
NABÍZÍME:
- nástupní mzda 25000 Kč (980 EUR), nástupní mzda s přesčasem 32 hod. 30000 Kč (1200 EUR)
- pro zaměstnance ze Slovenska ubytování zdarma

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Semanínská 580, 560 02 Česká Třebová 2
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:01. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvky na ŽP a PP, školkovné 500 Kč/měs.
  • Ubytování: pro zaměstnance ze Slovenska ubytování zdarma
  • Podnikové stravování: příspěvky na stravování
  • Dovolená navíc: zvláštní placené volno 6 dnů/rok
  • Zvláštní prémie: roční bonus, náborový příspěvek 15000 Kč

jméno zaměstnavatele:CZ LOKO, a.s., IČ: 61672131
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

kontaktní osoba:Tereza Špinková, specialita náboru
telefon:+420 702 246 178
e-mail:tereza.spinkova@czloko.cz