Pracovník, -ice v sociálních službách - pracovník, -ice přímé obslužné péče (ošetřovatelé) / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

  • Dům seniorů - Domov důchodců Pacov, Malovcova 1080, 395 01 Pacov
  • HPP
  • 18 450 Kč

požadavky: trestní bezúhonnost, lidský přístup, komunikativnost, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
náplň práce: ošetřovatelské úkony a sociální práce u klientů

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení (ukončené závěrečnou zkouškou)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Dům seniorů - Domov důchodců Pacov, Malovcova 1080, 395 01 Pacov
mzda, plat (hrubý):18 450 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 09. 2019
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:Dům seniorů - Domov důchodců, IČ: 63893703
datum zveřejnění nabídky práce:včera 17. 08. 2019
obory:
  • Zdravotnictví

kontaktní osoba:Vladislava Vošická
telefon:+420 565 381 079,602 635 585
e-mail:vrchni.sestra@dsddpacov.cz