Ošetřovatel-ošetřovatelka koní / Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci

FirmaŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.
ÚvazekHPP, VPP
Mzda18 500 Kč

Pro pomoc s péčí o koně v našem hřebčínu (mezi Prachaticemi a Českými Budějovicemi) hledáme spolehlivou a pečlivou ošetřovatelku. Nemusí být vyučen v oboru.

Požadujeme:
zkušenosti s koňmi, spolehlivost a pečlivost při výkonu práce.

Náplň práce:
péče o koně a vodění koní, případně lonžování.
Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení, eventuálně ubytování. Plný nebo částečný úvazek dle dohody.
Máte-li zájem o samostatnou a pestrou práci, zasílejte životopisy na e-mail: [email protected] Předmět: ošetřovatel
před návštěvou zavolat a domluvit si schůzku
Tel. 721 368 888 (PO-PÁ 8-16 hod.)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hracholusky - Prachatice - Žitná 50, 38411, Česko
mzda, plat (hrubý):18 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o., IČ: 25189891
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Karolína Lavičková
telefon:721 368 888