SVÁŘEČ / Svářeči

  • Sažinova 888, 399 01 Milevsko 1
  • HPP
  • 23 000 Kč

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
stehování a svařování výrobků z kovových materiálů a jejich slitin obloukovým svařováním tavicí se elektrodou v aktivním plynu

Požadujeme:

střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů, základní kurz - zk 135 1.1 pro svařování nelegovaných a nízkolegovaných ocelí v ochranné atmosféře plynu, úřední zkouška - en 287 - 1 pro svařování ocelí metodou 135 pbw 1.2 (černý materiál)

Nabízíme:

zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sažinova 888, 399 01 Milevsko 1
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:ZVVZ MACHINERY, a.s., IČ: 28127625
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Hana Klukáčková
telefon:+420 382 552 705
e-mail:hana.klukackova@zvvz.cz