SERVÍRKA/ČÍŠNÍK / Číšníci a servírky

  • RELAX RESORT Nové Hamry s.r.o. - 000, Nové Hamry 18, 362 21 Nejdek 1
  • HPP
  • 20 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: info@hotelmalamut.cz
Preferujeme nejprve zaslání životopisu na e-mail s uvedením telefonního čísla.
Osobně: předem telefonicky domluvit schůzku

Pracovní náplň:
Servírování a podávání jídel a nápojů, příprava a aranžování slavnostních tabulí, inkasování plateb.

Požadujeme:
Předchozí praxi na dané pozici, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilita, příjemný vzhled a vystupování, NJ
Zaměstnanecké výhody: Zajištěné ubytování, možnost personálního stravování, využití bazénu.

Požadujeme:

jazykové znalosti:
  • Aktivní německý jazyk
minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:RELAX RESORT Nové Hamry s.r.o. - 000, Nové Hamry 18, 362 21 Nejdek 1
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:RELAX RESORT Nové Hamry s.r.o., IČ: 03813924
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Lada Burdová
telefon:+420 731 478 910
e-mail:info@hotelmalamut.cz