Strojírenský dělník obsluhy průmyslového robotu / Pomocní dělníci ve výrobě

  • Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou
  • HPP
  • 86 Kč / hod.

Popis nabídky práce:

Požadujeme:

- ZŠ/SOU
- Ochotu pracovat ve třísměnném pracovním režimu
- Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
Výhodou:
- Praxe na stejné nebo obdobné pracovní pozici v automobilovém průmyslu

Náplň práce:

- Obsluha výrobních strojů (svařovací automaty)
- Montáže, balení

Nabízíme:

- Nástupní hodinový tarif obsluha svařovacích automatů:86,-Kč/hod
- Výkonnostní prémie při 100% plnění norem: + 26,-Kč/hod
- Příspěvek na dojíždění - 1,50,-Kč/km
- Příspěvek při nízké nemocnosti - 10,-Kč/hod
- Nástup: ihned

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ke Gabrielce 788, 394 70 Kamenice nad Lipou
mzda, plat (hrubý):86 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:KOKINETICS s.r.o., IČ: 25189603
počet volných pracovních míst:10
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Alena Habová, HR Manager
telefon:+420 565 428 821,606 099 105
e-mail:a.habova@kokinetics.com
webová stránka zaměstnavatele:http://www.pampus-automotive.cz