PRACOVNÍCI MANIPULACE A BALENÍ, TECHNICI / Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

FirmaSANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.
AdresaPříborská 1585, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1
ÚvazekHPP
Mzda14 740 Kč

Popis nabídky práce:

A16 a:13/9/2019
Nástupní mzda 14.740,- Kč a výše + prémie (dle konkrétních schopností, praxe), pracovní poměr nejprve na dobu 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň pracovníka manipulace a balení:
- balení strojů a zařízení
- výroba obalů z OSB a dřeva
- nakládky a vykládky kontejnerů
- upevňování materiálu.
technik-montážní pracovník navíc:
- montuje a demontuje výrobní linky
- může zapojovat elektro(pokud elektro vzdělání)
- technicky koordinuje zakázky.
Nabízená práce vhodná, jak pro zkušené, tak pro absolventy
- vstupní i průběžná odborná školení
- zaučení
- možnost zkoušek na VZV .
Osobní kontakt možný jen po předchozí domluvě. Kontakt e-mailem viz výše.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. - Místek, Příborská 1585, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1
mzda, plat (hrubý):14 740 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o., IČ: 28602676
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Email: info@sander-logistic.cz