Strojírenští dělníci - lisaři * / Obsluha kovacích lisů a bucharů

  • Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1
  • HPP
  • 19 000 Kč

Popis nabídky práce:

STROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCI - LISAŘI *
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Střední odborné s výučním listem ve strojírenském oboru výhodou, přesnost, smysl pro pořádek, pečlivost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, odolnost proti hluku.

Náplň práce:
kontrola přiděleného stroje, provádění záznamu do deníku tvářecího stroje. Ukládání výlisků. Zodpovídá za správné a úplné vypisování výrobní dokumentace, kontrolních lístků a identifikaci kusů. Zodpovídá za správné ukládání hotových výrobků, za správné ukládání odpadů, za dodržování předpisů pro balení a expedici, za bezpečnou manipulaci s břemeny.

Nabízíme:
25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek
První kontakt: telefonicky v době 9 - 14 hod. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: personalni@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9 - 14 hod.
ov. 13.6.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1
mzda, plat (hrubý):19 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

jméno zaměstnavatele:TES VSETÍN s.r.o., IČ: 24815276
počet volných pracovních míst:3
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ivana Kovaříčková
telefon:+420 571 812 773
e-mail:personalni@tes.cz