*SKLADOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - CHLADÍRENSKÝ A MRAZÍRENSKÝ SKLAD / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • HOPI s.r.o.., Háj 328, 798 12 Kralice na Hané
  • HPP
  • 16 000 Kč až 18 000 Kč

CZ-ISCO 83443. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Hornová Jana, tel.: 739 000 426 (volat POUZE v době 8:00-12:00 hod.).

Náplň práce:
ruční manipulace (paletový vozík) se zbožím.

Požadavky:
perfektní zdravotní stav, schopnost pracovat ve směnném provozu, noční směny, schopnost pracovat na chladírenském skladě, mrazírenském skladě příp. i na suchém skladě. Příplatky za práci v nepříznivých podmínkách (mrazírna, chladírna). Zaměstnanecké výhody: dotovaná strava, HOPI mobile, možnost ubytování. PD: Po-Pá 6-14, 14-22, 22-6 hod. Místo výkonu práce: Háj č.p. 328.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:HOPI s.r.o.., Háj 328, 798 12 Kralice na Hané
mzda, plat (hrubý):16 000 Kč až 18 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování

jméno zaměstnavatele:HOPI s.r.o., IČ: 45356700
počet volných pracovních míst:5
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jana Hornová
telefon:+420 739 000 426
e-mail:personalnipv@hopi.cz