Pracovník výroby - obsluha montážních strojů / Obsluha stacionárních strojů a zařízení

  • HUTCHINSON s. r. o., Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1
  • HPP
  • 16 500 Kč

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany

Náplň práce:
obsluha montážních strojů, kompletace zvulkanizovaných gumových výrobků s dalšími kovovými, plastovými komponenty, značení komponentů

Požadujeme:
vzdělání: základní - praktická škola

Nabízíme:
platové ohodnocení od. 16.500,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování
Kontakt: p. Šavlová Markéta, tel.: 371 400 133, e-mail: marketa.savlova@hutchinson.cz, první kontakt telefonicky nebo e-mailem

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Nabízíme:

adresa pracoviště:HUTCHINSON s. r. o., Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1
mzda, plat (hrubý):16 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

jméno zaměstnavatele:HUTCHINSON s.r.o., IČ: 61504424
počet volných pracovních míst:19
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Markéta Šavlová
telefon:+420 371 400 133
e-mail:marketa.savlova@hutchinson.cz