OBSLUHA CNC STROJE / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  • Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané
  • HPP
  • 30 000 Kč

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Více informací sdělí paní Škrabalová tel.: 583 037 124 (v době 8:00-16:00 hod.).

Požadujeme:
vyučení ve strojírenském oboru, schopnost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost programování, spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu.

Náplň práce:
obsluha a seřízení CNC, programování v systému HEIDENHEIN, výroba dílů dle výkresové dokumentace.

Nabízíme:
práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (plně hrazené stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce, flexipass), odměna za odpracovanou dobu 2000 Kč/kvartál, firemní parkoviště, 25 dní dovolené, možnost kariérního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení pro danou pracovní pozici. PD: 6:00-14:30 a 13:30-22:00 hod.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2019

jméno zaměstnavatele:LINAPLAST s.r.o., IČ: 25348965
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Kontakt
e-mail:kariera@linaplast.cz