KUCHAŘ/KA / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  • Karla Čapka 589, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1
  • HPP
  • 15 000 Kč až 17 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Pracovní náplň: výroba technologicky náročných teplých jídel nebo specialit studené kuchyně, následný jejich výdej
Pracovní doba: 1 směna Po-Pá 5:30-14:00 (občas So, Ne - dle potřeby zaměstnavatele)
Požadujeme: vyučení v oboru, pracovitost, spolehlivost, samostatnost; zkušenost v oboru výhodou
Nabízíme: ubytování, příspěvek na stravování, dovolenou na zotavenou 5 týdnů, zvýhodněné mobilní tarify
Kontakt na tel. 382 772 074, 777 366 562 mezi 8 - 14 hodinou.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Karla Čapka 589, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1
mzda (plat):15 000 Kč až 17 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 02. 2017
datum ukončení pracovního poměru:31. 01. 2018

jméno zaměstnavatele:Nemocnice Písek, a.s., IČ: 26095190
obory:
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:DiS. Monika Lišková
telefon:+420 382 772 074,777 366 562
e-mail:liskova@nemopisek.cz