STROJNÍ ZÁMEČNÍK - OBSLUHA CNC HYDRAULICKÉHO OHRAŇOVACÍHO LISU (DIVIZE STROJÍRNA) / Zámečníci strojů

  • Těšínská 1586/66, Předměstí, 746 01 Opava 1
  • HPP
  • 100 Kč až 120 Kč / hod.

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.
SOU ve strojírenkém oboru, praxe na ohraňovacím lise min. 1 rok podmínkou, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení), přísný a disciplinovaný přístup, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: provádí obsluhu hydraulického lisu CNC APHS 4100x400, provádí seřízení stroje a nastavení technologických parametru pro ohyby, provádí ohýbání položek dle výkresové dokumentace a výměnu nástrojů, práce není vhodná pro uchazeče bez praktické zkušenosti v oboru zámečník.
Pracoviště: Těšínská č.p. 1586/66, Opava. Počet hodin týdně: 37,5 hod. Nabízíme: Odměnu za pracovní přínos v závislosti na hospodářském výsledku, týden dovolené navíc, závodní stravování, očkování proti chřipce, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, příspěvek na letní dětský tábor nebo lyžařský výcvik, poukázky na zdravotní prevenci, sportovní a kulturní aktivity, sportovní a společenské akce společnosti.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování, zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení)
  • Jiné, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Těšínská 1586/66, Předměstí, 746 01 Opava 1
mzda (plat):100 Kč až 120 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 04. 2017
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: očkování proti chřipce, příspěvek na letní děts. tábor/lyžařský výcvik
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: týden dovolené navíc

jméno zaměstnavatele:OSTROJ a.s., IČ: 45193681
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Lenka Tůmová, personalista náboru a vzdělávání
telefon:+420 553 872 173
e-mail:tumova@ostroj.cz