SPRÁVCE /-KYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ÚSEKU INFORMATIKY / Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

  • Kolářská 451/13, Město, 746 01 Opava 1
  • 19 000 Kč až 29 000 Kč

VŠ vzdělání (Bc.), státní občan České republiky či jiného státu EU, věk 18 let, plná svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Mzda 19 000 - 29 000 Kč (11. plat. třída), služební místo na dobu neurčitou, nástup březen 2017, pracoviště: Opava.
Náplň práce: zajišťuje funkčnost a bezpečnost provozování informačních systémů veřejné správy, především "Registru elektronizace úkonů inspekce práce" (IS REÚIP). Jedná se například o analýzy systémových požadavků (funkcí, uživatelských a bezpečnostních požadavků, požadavků na rozhraní, provoz a údržbu), definování procesů a výstupů informačního systému, kvalifikační testování, přezkoumávání a ověřování funkcí a o integraci s jinými systémy. Součástí je také komunikace s uživateli a řešení uživatelských problémů včetně řešení vybraných požadavků na úpravu systému s dodavatelem.
Žádost včetně příloh možno zaslat do 30.1.2017 na adresu služebního úřadu, v elektronické podobě se zaručeným elektronickým podpisem na epodatelna@suip.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datovés chránky: cmwaazf).
Bližší informace o žádosti a přílohách naleznete na odkaze: http://www.suip.cz/úřední deska, kde naleznete všechny potřebné informace o nabízeném místě, včetně příloh.
Obálka, resp. datová zpráva obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a slovy "Výběrové řízení č. j. 205/1.10/17 na služební místo správce informačních a komunikačních technologií úseku informatiky Státního úřadu inspekce práce".
KO: Ohnhäuserová Alena Ing., s dotazy se lze obracet na e-mail: alena.ohnhauserova@suip.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kolářská 451/13, Město, 746 01 Opava 1
mzda (plat):19 000 Kč až 29 000 Kč
typ pracovního úvazku:
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 03. 2017

jméno zaměstnavatele:Státní úřad inspekce práce, IČ: 75046962
obory:
  • Informační technologie

kontaktní osoba:Ing. Alena Ohnhäuserová, vedoucí personálního oddělení
telefon:+420 950 179 114
e-mail:alena.ohnhauserova@suip.cz