SKLADNÍK, SKLADNICE / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  • Podvihovská 374/12a, Komárov, 747 70 Opava 9
  • HPP
  • 15 000 Kč

SOU, aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, základní znalost práce na PC, zdravotní způsobilost.
Pracovní náplň: příjem a výdej zboží, expedice objednávek, balení zboží, skladová administrativa, manipulace s břemeny - vhodné pro muže.
Mzda 15 000 Kč, odměny za výkon, 1-směnný provoz, pracoviště Opava - Komárov, nástup dle domluvy.
KO: Ritzka Radek, životopis zašlete pouze na e-mail: info@krmimkvalitne.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Podvihovská 374/12a, Komárov, 747 70 Opava 9
mzda (plat):15 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 02. 2017

jméno zaměstnavatele:KRMÍM KVALITNĚ s.r.o., IČ: 01383523
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Radek Ritzka
telefon:+420 733 132 291
e-mail:info@krmimkvalitne.cz