VEDOUCÍ / ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

  • Cersy 2010 s.r.o. - pracoviště NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
  • HPP
  • 14 000 Kč až 24 000 Kč

Popis nabídky práce:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: pracoviště NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská č.p. 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
NÁPLŇ PRÁCE:
vedení prodejny Maso-uzeniny Novák Ústí nad Orlicí
POŽADUJEME:
- praxi v oboru nejméně 1 rok - vedení kolektivu
- samostatnost, flexibilitu
- smysl pro odpovědnost
- loajalitu
- obchodní dovednosti
- asertivní jednání
- dobrý zdravotní stav
- dodržování provozních, bezpečnostních, hygienických standardů
- zdravotní průkaz
- výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME:
- odpovídající mzdu včetně prémiového ohodnocení formou pohyblivých složek
- stravování na prodejně zdarma
- zaměstnanecké slevy na nákup
- 2x ročně prací prostředek
V případě zájmu kontaktujte pana Cerulíka na č. 725 483 551 nebo zašlete životopis na e-mail: cersy2010@gmail.com

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, zdravotní průkaz
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Cersy 2010 s.r.o. - pracoviště NOVÁK MASO - UZENINY Ústí nad Orlicí, Letohradská 1485, 562 06 Ústí nad Orlicí 6
mzda (plat):14 000 Kč až 24 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravování na prodejně zdarma, zaměstnanecké slevy na nákup

jméno zaměstnavatele:CERSY 2010 s.r.o., IČ: 28803051
obory:
  • Management
  • Obchod a cestovní ruch

kontaktní osoba:Jan Cerulík
telefon:+420 725 483 551
e-mail:cersy2010@gmail.com