OBRÁBĚČ KOVŮ NA CNC KARUSELECH / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

  • Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
  • HPP
  • 23 000 Kč až 31 000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brück AM spol. s r. o., Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha a seřizování kovoobráběcích strojů
- výroba dle výkresové dokumentace a technologických postupů
- měření obrobků
- dvanáctihodinové směny (dvousměnný provoz)
POŽADUJEME:
- technické vzdělání
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- znalost strojírenského měření
NABÍZÍME:
- systém motivačních benefitů
- věrnostní odměny
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení telefonicky (8-15 hod.), e-mailem nebo osobně (Zámrsk čp.10, 8-14 hod.)

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
mzda (plat):23 000 Kč až 31 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 04. 2017
benefity a pracovní výhody:
  • Ubytování: hrazené ubytování
  • Jízdní výhody: příspěvek na dojíždění
  • Podnikové stravování: dotované stravování
  • Zvláštní prémie: bonus za zaučení 7 600,- Kč, příplatek 100 Kč za 12-ti hodinovou směnu

jméno zaměstnavatele:Brück AM spol. s r. o., IČ: 49685643
počet volných pracovních míst:5
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Hana Motáčková, personální oddělení
telefon:+420 606 062 802
e-mail:hana.motackova@brueck.cz