Předáci směny / Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

  • Alupress s.r.o. - Pracoviště Stráž pod Ralskem, Průmyslový areál Luhov 1, 47127 Stráž pod Ralskem
  • HPP
  • 24 000 Kč až 28 000 Kč

Náplň práce: vedení svěřeného teamu lidí, vedení směny ve výrobě, přímá odpovědnost za plynulý chod výroby na směně, odpovědnost za dodržování pořádku a enviromentu ve výrobě, logistika ve výrobě
Požadujeme: USO vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou), uživatelská znalost PC, zkušenosti s vedením lidí, samostatnost, pečlivost, pracovitost, rozhodnost

Nabízíme: prémie za splnění výrobního plánu, dobře placenou práci, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování na dobu neurčitou, firemní akce, za odpracované roky dovolená navíc, 13. plat

Vhodné i pro absolventy.

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Luhov, Stráž pod Ralskem

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Alupress s.r.o. - Pracoviště Stráž pod Ralskem, Průmyslový areál Luhov 1, 47127 Stráž pod Ralskem
mzda (plat):24 000 Kč až 28 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Alupress s.r.o., IČ: 28916263
počet volných pracovních míst:4
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
obory:
  • Výroba a provoz

kontaktní osoba:Ing. Jiří Zdražil
telefon:+420 777 277 061
e-mail:zdrazil@alupress-sro.cz